KOBIECOŚĆ – Wizerunkowe triki

Inwestycja270 PLN
Czas trwania5 godzin zegarowych
OtrzymaszPodręczne kompendium pełne wskazówek
ZapewniamySerwis kawowy, wszelkie materiały niezbędne podczas warsztatu - nie musisz ze sobą zabierać nawet ołówka!

Kobiecość - wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie TWÓJ!

Ten warsztat jest zbiorem bezcennych wskazówek w co się ubierać oraz jak to nosić, aby stanąć w zasięgu własnych marzeń i celów. Jak to możliwe?

Wygląd zewnętrzny to potężne narzędzie komunikacji. Zupełnie nieświadomie swoim ubiorem wysyłasz wiele sygnałów. Znając ten magiczny kod, możesz w odpowiednim momencie, dostosowując ubiór, dodatki, makijaż i gestykulację skłonić kogoś do… tutaj sama dopowiedz, czego pragniesz – być może chcesz, żeby szefowa dała podwyżkę, Ten Właściwy wreszcie Cię zauważył, a może żeby mąż zaczął wynosić śmieci lub zrobił Ci masaż? Kuszące, prawda?

Zapraszam na spotkanie podczas którego poznasz język kolorów, wzorów, faktur i dodatków, bluzek, spodni i spódniczek… Dowiesz się, jak je nosić, żeby osiągnąć zamierzony cel. Jak ubrać się, aby sylwetka była idealna, co założyć do pracy lub na randkę, co zwraca uwagę mężczyzn – bo okaże się, że wcale nie jest to głęboki dekolt, ani minispódniczka. Porozmawiamy też o tym, jak po wyglądzie rozpoznać cechy i zamiary drugiej osoby…

Oczywiście nawet najpiękniejsza para butów czy sukienka nie zagwarantują Ci awansu, ale będą doskonałym WIZERUNKOWYM WSPARCIEM TECHNICZNYM!

Gwarantuję dobrą zabawę, bo to spotkanie pełne humoru oraz zaskakujących, prostych i skutecznych rozwiązań! Ten radosny warsztat, daje energetycznego kopniaka, aby “wziąć sprawy w swoje ręce” a także wyglądać i czuć się wspaniale!

Plan spotkania:
  • Zaskakujące tajemnice kobiecej sylwetki.
  • Ubrania akcesoria, makijaż i gesty – zasady, które pokochasz i które ułatwią Ci życie. Konkretne propozycje na które powinnaś zwrócić uwagę.
  • Magia kolorów (przy okazji porozmawiamy o tych najbardziej twarzowych dla ciebie odcieniach).
  • Złota recepta na awaryjne sytuacje.