SICA – Self Image Color Analysis

Inwestycja170 PLN
Czas trwania4 godziny zegarowe
OtrzymujeszIndywidualny zestaw wskazówek z zakresu psychologii kolorów
ZapewniamySerwis kawowy, wszelkie materiały niezbędne do pracy podczas warsztatu - nie musisz zabierać ze sobą nawet ołówka!
Self Image Color Analysis

Mapa kolorów twojej osobowości

Moda stała się modna i coraz częściej czytamy lub słyszymy jak powinnyśmy wyglądać. Co ubierać żeby podnosić wyniki sprzedaży, albo podobać się mężczyznom. Niestety, zwykle są to porady „uniwersalne”, tworzące fasadę, która ma tylko sprawiać wrażenie… Czy prawdziwe? Czy zgodne z naszym JA?

Zapraszam na warsztat, podczas którego wykonasz swoją własną MAPĘ KOLORÓW i zaprojektujesz prawdziwie użyteczną szafę. Idealną dla Twojej osobowości. Odpowiesz na kilka ważnych pytań – kluczy do stworzenia garderoby wspierającej prawdziwą Ciebie, taką jaką jesteś.

Droga do stworzenia barwnej mapy to tylko trzy kroki:

☛ KROK 1
Analiza osobowości metodą SICA (Self Image Color Analysis) – tutaj chwycisz w dłoń farby, pędzle i kolorowe mazaki oraz odpowiesz na zestaw pytań.
Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia, nie musisz nic ze sobą zabierać.

☛ KROK 2
Przy pomocy chust do klasycznej analizy kolorystycznej „pory roku”, każdą barwę Twojej osobowości zamienimy w idealnie dopasowaną do typu urody.

☛ KROK 3
Odnajdziemy malarską wskazówkę dla stylu, który stanie się TWOIM WIZERUNKOWYM WSPARCIEM TECHNICZNYM. Pomoże nam w tym inspirujący podział na kobiece osobowości Davida Zyli (niezwykle innowacyjnego, wielokrotnie nagradzanego stylisty i kolorysty). Inspirację przełożymy na plan szafy, tak abyś wiedziała konkretnie jakie spodnie, sukienki i dodatki będą Ciebie najlepsze i stworzą spójną, autentyczną całość.

 

EFEKTY SPOTKANIA:
✔ Wykonasz test osobowości, który ułatwi dalszą drogę rozwoju osobistego.
✔ Poznasz swój typ urody i dowiesz się jakie odcienie najlpiej podkreślają Twoje naturalne piękno.
✔ Stworzysz piękny i mądry plan własnej garderoby.
✔ Wyjdziesz ze spotkania z podręczną mapą kolorów i rozpracowaną książeczką stylu. Będziesz wiedziała jak się ubierać na rozmaite okazje, aby zawsze być sobą i czuć się pewnie oraz pięknie!