Sprzedaż i marketing w branżach kobiecych

Inwestycja500 PLN netto (615 brutto)
Czas trwania6 godzin zegarowych, nie licząc przerw.
OtrzymaszStreszczenie szkolenia w postaci gotowych notatek, zestaw ćwiczeń i wskazówek do wdrożenia. Masz też zapewnione dodatkowe konsultacje on-line. Dyplom ukończenia szkolenia.
ZapewniamySerwis kawowy, wszelkie materiały niezbędne podczas warsztatu - nie musisz ze sobą zabierać nawet ołówka!

Sprzedaż, marketing i wizerunek w branżach kobiecych oraz relacje w pracy zdominowanej przez kobiety.

Pracujesz głównie w otoczeniu płci pięknej? Kierujesz swoją ofertę do kobiet? Jesteś kobietą i prowadzisz własną firmę? To szkolenie będzie przełomowe dla Twojego biznesu!

Kobieta to klient idealny. Wystarczy, że ją zrozumiesz, a Twój biznes zacznie rozkwitać. Zapraszam na szkolenie, podczas którego nauczysz się pracować z kobietami tak, aby wyniki Twojej pracy – słupek sprzedaży i jakość relacji – pozytywnie się zmieniły. Bez zbędnych manipulacji czy technik na przechytrzenie. Obiecuję, że otworzysz szeroko oczy ze zdumienia, jak bardzo jest to ciekawe i jednocześnie proste.

Zagadnienia, jakie omówimy i przetrenujemy:

  • Czym wyróżnia się oferta tworzona dla kobiet lub praca z kobietami? Co to oznacza dla Twojego biznesu?
  • Kobieta jest doskonałym handlowcem. Poznaj jej wyjątkowe talenty, które usprawnią pracę sił sprzedaży.
  • Kobieta kupuje inaczej. Poznaj swoje nowe, doskonałe klientki – wojowniczki.
  • 4 kody, które sterują decyzjami kobiet. Część warsztatowa, podczas której zrozumiesz dlaczego kobiety kupują zarówno sercem jak i rozumem, oraz zaplanujesz krok po kroku ulepszenia, które pomogą Ci usprawnić kanały sprzedaży.
  • 7 kluczy do sukcesu – zbuduj uczciwe, dobre relacje i zyskaj grono serdecznych przyjaciółek Twojej marki!
  • Poznaj zarząd twojej klientki – jej prywatne grono ekspertów.
  • Pociąg – Lekarz – Pies. Trzy proste sposoby budujące stabilny grunt dla rozmowy o Twoim produkcie lub usłudze.
  • Obawy i obiekcje – dlaczego Twoja klientka mówi „nie”? Jak zachować się, aby nie przekonywać, a jednak zyskać przychylność?
  • Co JA, KONKRETNIE mogę zrobić, aby usprawnić swój biznes, relacje z kobietami?

 

Podczas szkolenia opracujemy też podstawowe rozwiązania z zakresu wizerunku – ubierania się, makijażu i mowy ciała, które pozytywnie wpłyną na to jak jesteśmy postrzegani i stworzą komfortową atmosferę, w której łatwiej jest o dobre relacje.

Zyskasz bezcenne wskazówki, które ułatwiają Ci pracę. Od pierwszego wrażenia, Twojego lub Twojej reklamy – aż do finalizacji i rozpoczęcia kolejnej transakcji! Dowiesz się nie tylko jak budować wizerunek i sprzedawać. Ale również jak przekraczać oczekiwania i zachwycać! To 6 godzin warsztatu, po których wrócisz z głową pełną pomysłów jak się reklamować i sprzedawać.

Nie będę Cię przekonywać do udziału. Napiszę tylko, że warto. Na dowód, gwarantuję zwrot 100% wpłaconej kwoty, jeśli proponowane podczas szkolenia rozwiązania nie przyniosą rezultatów.