Magdalena Janina Kamińska

trener psychologii wizerunku

Zrobić w życiu coś PIĘKNEGO

Od dziecka chciałam zrobić w życiu coś pięknego. Któregoś razu z ukochanych gazet i książek mamy – ogrodniczki powycinałam setki kwiatów i wykleiłam nimi całą, wielką ścianę. Na jej widok mama niemal się rozpłakała, za to od taty – malarza plastyka, dowiedziałam się wtedy, że zrobiłam pierwszy w swoim życiu kolaż. 

Od 2003 roku zajmuję się praktyczną stroną estetyki – wpływem kształtów i barw na nasze samopoczucie, relacje, sukcesy. Moją specjalizacją jest percepcja wzrokowa (to jak mózg odczytuje wszystko, co widzimy) w dziedzinie kreowania wizerunku osób i firm. Wykładam na uczelniach, pracuję jako trener i konsultant wspierając ludzi biznesu oraz korporacje w budowaniu pozytywnego wizerunku. Pracuję z przedsiębiorcami z branż wysokiego zaufania, takimi jak finanse, ubezpieczenia, a także z politykami. Najbardziej lubię jednak angażować się w kobiece inicjatywy. Dlatego od początku 2011 r., nieprzerwanie jestem związana z największym Festiwalen Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron (12 edycji). Prowadzę wystąpienia podczas imprez i spotkań networkingowych przedsiębiorczych babek.

Uczę świadomie posługiwać się narzędziem jakim jest wizerunek i ubiór, tak, aby stały się wizerunkowym wsparciem technicznym w biznesie i życiu prywatnym.

Jak pracuję?

„Kiedy ludzie się śmieją, otwierają usta – łatwiej im wtedy wrzucić do głowy trochę wiedzy.” 
Ajahn Brahm, mnich buddyjski

 

W zgodzie z tą buddyjską maksymą, utrzymuję radosną atmosferę podczas warsztatów. Wkładam też wiele zaangażowania w tworzenie interesujących materiałów, do których aż chce się zajrzeć po szkoleniu. Projektuję gry wspierające praktycznie ćwiczenia. Napisałam 5 unikatowych BAJEK O KOBIETACH, które są opowieściami o strategii zarządzania własnym wizerunkiem, zgodnej z osobowością. Ułatwiają one rozpoznanie potrzeb i dopasowanie produktów oraz sposobu sprzedaży.

Działam w duchu komunikacji opartej na empatii (NVC).

Chodząca empatia

Działam w duchu komunikacji opartej na empatii (NVC). Uważnie słucham, bo naprawdę chcę Cię dobrze zrozumieć. 

Zdrowy rozsądek

„Dlaczego” i „w jakim celu” to moje ulubione pytania. Jestem fanką dobrze przemyślanych rozwiązań.

Entuzjazm

Mam pełen humoru dystans do siebie i świata. Możesz w moim towarzystwie swobodnie popełniać błędy…

Efekt dodatni

Na moją pracę składa się wykształcenie i doświadczenie w projektowaniu strategii marketingowych. Przez 6 lat zajmowałam się komunikacją wizualną w reklamie. Pracowałam głównie jako Creative Director, Art Director. Studiowałam na Gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Kolejnych 7 lat poświęciłam swataniu neuropsychologii ze sztuką wyglądu. Najnowsze badania naukowe z zakresu percepcji wzrokowej udowadniają, że ubrania mogą stać się WIZERUNKOWYM WSPARCIEM TECHNICZNYM. Zainspirowana tą piękną miłością garderobiano – uniwersytecką, stworzyłam NEUROWIZERUNEK.

Wykłady, szkolenia i treningi indywidualne99%
Psychologia i badania naukowe85%
Kolorystyka i wygląd zewnętrzny90%
Komunikacja wizualna - projektowanie graficzne50%
Personal i employer branding65%

Statystyka mojej pracy

Za tymi liczbami stoi nie tylko podsumowanie zawodowe, ale również ogromna ilość popełnionych błędów i porażek.  To one sprawiają, że każde kolejne działanie którego się podejmuję, jest coraz lepsze. Jeszcze bardziej skuteczne.

0 lat
doświadczenia zawodowego
0+
edycji flagowych warsztatów
0
uczestników szkoleń
0 cel
psychologia wizerunku